+90 850 885 0 701

Sosyal Medyada Biz}

Wordpress Full Optimizasyon Kampanyası
Şimdi Full Optimizasyon paketi alan herkese 60 $ Değerinde Profesyonel Wordpress Hosting sadece 20 $.. Bu kampanya sitenize çok iyi gelecek..
İletişime Geçin

WordPress Kurulum

WordPress; içerik yönetim sistemleri içerisinde en eski en iyi sistemlerden birisidir. Öyle ki şu an dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Bunun en önemli nedenlerinden birisi, hem sürekli olarak güncellenmesi ve hem de ücretsiz olmasıdır. Ücretsiz eklentiler, ücretsiz temalar ve geliştirmeler. Dolayısı ile bu anlamda WordPress en çok kullanılan içerik yönetim sistemidir. Firmamız sizlere profesyonel ve kurumsal çözümler sunuyor. WordPress kurulum işlemlerinizi sıfırdan ve güvenli şekilde gerçekleştiriyoruz.

Ürün Adı: WordPress Kurulum

Ürün Kodu: WP-START-015

Ürün İçeriği: WordPress Kurulum ve Entegrasyon

  • WordPress Güncel Sürüm Temini
  • Dosyaların FTP İle Yüklenmesi
  • Mysql Veritabanı Oluşturma
  • WordPress Kurulum Tamamlanması
  • Gerekli Eklentilerin Kurulumu
  • Varsa Temanızın Yüklenmesi

Hizmet Bedeli: 15 TL

WordPress kurulum işlemleri sunucu hızınıza bağlı olarak 10-30 dakika aralığında değişmektedir. Site sıfırdan kurulur ve kullanıma hazır hale getirilir. Önemli eklentiler tarafımızdan kurulur. Varsa temanız yüklenir ve aktif hale getirilir. Hizmet paketi kapsamında detaylı teknik destek sağlanmak. Teknik destek için ekstra paket satın almanız gerekmektedir. Her türlü soru, sorun, görüş ve öneri için müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN